niedziela, 23 marca 2014

Posted by showmemagic On 19:25
Ten tydzień rozpoczął się u mnie od małego "wypadku". Chcąc coś podnieść z łóżka zrobiłam jakiś szybki "skręto-schył"i wracając do pionu poczułam ból w plecach, który w pierwszej kolejności poskutkował tym, że przez godzinę leżałam na twardej podłodze odmawiając ruszania się w obawie przed bólem lub, co gorsza, niemożnością podniesienia się. W końcu jednak wstałam, no i niestety plecy strasznie bolały. Na tyle, że prawie cały tydzień siedziałam w domu i dopiero w sobotę wyszłam na jakiś spacer. Dziś już na szczęście plecy mnie prawie nie bolą, głównie przy schylaniu. Niestety nadmiaru wolnego czasu nie mogłam spożytkować na lepienie (a jak na złość naszła mnie na to wielka ochota), za to kupiłam sobie CD Action z "Assassin's Creed", więc trochę czasu upłynęło mi na wspinaniu się po dachach i skakaniu w stogi siana z najwyższych wieżyczek ;). Poza tym czytałam, oglądałam TV i szlag mnie trafiał, że nic innego nie mogę robić :).

Żeby nie było pusto to pokażę Wam komplet bransoletek, który zgłosiłam na konkurs. Niektórzy mogli go już widzieć wcześniej na facebooku.


 A tak wyglądają składowe kompletu:
Na koniec jeszcze pochwalę się, że sprzedały się wszystkie bransoletki z Kosogłosami, więc zaczęłam wczoraj powolutku dłubać nad kolejnymi wariantami :).

6 komentarzy:

 1. Cudeńka. :-)
  Assassin <3
  Całkowitego powrotu do zdrowia życzę. :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam połączenie czarnego ze złotym <3 Ej kurde widzę, że mam już kilka wspólnych zainteresowań tak powiem XD Puzzle wcześniej Metro 2033 czytałaś teraz w Assassina grasz! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym tygodniu zdecydowanie rządziło Metro i Assassin ;D.

   Usuń
 3. Bardzo elegancki zestaw! Mam nadzieję, że plecy szybko Ci wydobrzeją! Co do gier komputerowych, to mnie obecnie pochłania Civilizacja :P
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego kawałka świata. Jest mi niezmiernie miło za pozostawienie przez Ciebie śladu po sobie w postaci komentarza.