niedziela, 11 maja 2014

Posted by showmemagic On 21:21
Prowadzę tego bloga już nieco ponad rok, a dopiero w tym tygodniu się zorientowałam, że w bloggerze można zmienić strefę czasową. Biorąc pod uwagę, że ostatnio jak pisałam post, który miał się opublikować automatycznie, robiłam jakieś dziwne obliczenia, żeby zamiast po południu post nie ukazał się w środku nocy, to odkrycie wydaje mi się jednym z ważniejszych jeśli chodzi o tą platformę (zaraz po tym, że weryfikacja obrazkowa komentarzy ustawia się sama wraz z założeniem bloga i trzeba ją wyłączyć samemu). Trochę głupio się do tego przyznawać, ale może ktoś jest tak ogarnięty jak ja i ta wiedza mu się przyda ;).

Ostatnio postanowiłam się zabrać za szkatułki, które przez kilka miesięcy zdążyłam jedynie pomalować farbami. Zrobiłam całkiem fajny projekt mozaiki, ale zanim się za nią zabrałam, "oświeciło" mnie (niech żyje bezsenność), co zrobić z inną szkatułką, więc skomplikowana mozaika poszła chwilowo w odstawkę na rzecz kolorowych motyli. Oto efekty:Motylki wycinałam za pomocą wykrawaczek.

6 komentarzy:

 1. Super jest ta szkatułka :-)
  Naprawdę? Zmiana strefy czasowej była jedną z pierwszych rzeczy, które zrobiłam po założeniu bloga ;-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak jakoś wyszło :). Przy zakładaniu bloga skupiłam się głównie na grzebaniu w kodzie szablonu, a olałam przejrzenie opcji w bloggerze :).

   Usuń

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego kawałka świata. Jest mi niezmiernie miło za pozostawienie przez Ciebie śladu po sobie w postaci komentarza.