niedziela, 18 maja 2014

Posted by showmemagic On 22:09
W tym tygodniu wyciągnęłam folię piankową, bo swego czasu trochę jej zakupiłam i po zrobieniu dwóch notesików, służyła mi potem już tylko jako tło do zdjęć. Ostatnio obie o niej przypomniałam i wymyśliłam sobie stojak na ołówki i tak sobie przy nim dłubię już parę dni. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę już mogła się pochwalić efektami :).

A dziś chciałabym Wam pokazać dwie bransoletki typu grono- całkiem dawno ich już nie było.

Wczoraj byłam na Nocy Muzeów. Bardzo chciałam zwiedzić budynek Filtrów, ale po odczekaniu około 40 minut, gdy kolejka zakręciła i myślałam, że już prawie jesteśmy przy wejściu, luby uświadomił mi, że wejście jest jednak dalej. Duuuuuużo dalej. Jako, że nie chciałąm jednak całego wieczoru spędzić w kolejce, poszliśmy sobie. Udało nam się za to pozwiedzać trochę Muzeum Narodowe i Wojska Polskiego, a mi i tak najbardziej podobały się stare tramwaje na pętli na Placu Narutowicza :). A Wy uczestniczyliście w Nocy Muzeów? Udało Wam się zobaczyć coś, co na  co dzień jest raczej niedostępne dla zwiedzających? :)

2 komentarze:

  1. Fajna bransoletka ;-)
    Byłam na nocy muzeów, ale ostatecznie nic nie zobaczyłam przez mega długie kolejki, buu... Niestety są główną wadą tego typu imprez. Moje koleżanki chciały obejrzeć filtry, ale zrezygnowały z tego samego powodu.
    Zapraszam na przydasiowe rozdanie <3!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego kawałka świata. Jest mi niezmiernie miło za pozostawienie przez Ciebie śladu po sobie w postaci komentarza.