wtorek, 28 kwietnia 2015

Posted by showmemagic On 18:33
Ależ ten czas szybko leci. Mam wrażenie, że dopiero co miałam urodziny (luty), a tu już zaraz majówka... Jak tam Wasze plany na ten nieco wydłużony weekend? Ja mam zamiar lenić się razem z Lubym u niego w domu :). Co prawda nigdzie nie wyjeżdżamy, ale i tak będzie fajnie. A żeby się tak całkiem nie lenić, to przygotowałam sobie już projekt bransoletki na krosno (czy to już są znamiona uzależnienia? ;)). Wybrałam sobie akurat krosno, bo raz, że dawno już nic nie "tkałam", a dwa nie wymaga dużej ilości akcesoriów, a więc zajmuje mało miejsca. Jest oczywiście duża szansa, że przez 3 dni wezmę je do ręki, tylko po to, żeby przełożyć w inne miejsce, ale potencjalnie lepiej mieć niż nie mieć ;).

Pamiętacie jeszcze Cartmana z poprzedniego posta? To, żeby nie było mu smutno tak samotnie, zrobiłam mu dla towarzystwa Kenny'ego :).


A tak się chłopaki prezentują razem:

Na razie skończyłam z postaciami z South Park, chociaż nie wykluczam, że kiedyś uszyję resztę towarzystwa :).


6 komentarzy:

 1. Oba mi się bardzo podobają. :D Też muszę sobie załatwić krosno. :D Na lato będzie jak znalazł. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem szkoda kasy na krosno, u mnie świetnie się sprawdza zrobione z pudełka po butach według mojego pomysłu :).

   Usuń
  2. Krosno fajna rzecz :). Ja za swoje zapłaciłam jakieś 3 dyszki i jestem zadowolona z zakupu, ale jak ktoś ma pomysł, żeby wykonać je własnoręcznie, to też super :).

   Usuń

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego kawałka świata. Jest mi niezmiernie miło za pozostawienie przez Ciebie śladu po sobie w postaci komentarza.