poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Posted by showmemagic On 22:06
Jak tam mijają Wam wakacje? Ja powoli zaczynam odliczać dni do wyjazdu nad morze, chociaż została ich jeszcze 20... Ale nie mogę się doczekać, bo chyba ze 2 lata z Lubym już nigdzie nie byłam. Kierunek tradycyjnie obraliśmy nad morze, konkretnie do Bobolina :). Nigdy wcześniej tam nie byłam, nie wiem jeszcze do końca jak tam dojechać (wolałabym uniknąć 10 godzin w autokarze), ale co tam, coś się wymyśli :).

Dzisiaj chciałabym Wam jeszcze pokazać bardzo dawno temu zrobioną bransoletkę z modeliny, przy której się nieco narobiłam, bo każdy warkoczyk trzeba było zapleść i uważać przy okazji, żeby nie porozrywać, ale udało się :). Następnym razem będę mogła zaprezentować coś świeższego, bo na imieniny dostałam worek koralików i sznurków i nie mogłam patrzeć jak bezczynnie leżą, więc w ramach przerwy od projektu długoterminowego, plotę sobie bransoletki :).
Na koniec jeszcze chciałabym Was zaprosić do odwiedzenia strony mojej siostry ciotecznej (ale prawie jak rodzona ;))- http://dzikiepomysly.pl/.  Strona dopiero niedawno stworzona, ale siostra artystycznie uzdolniona od zawsze i robi naprawdę fajne (i jeśli ktoś by chciał to spersonalizowane) rzeczy. Jak Wam się spodoba to jest też fanpage :).

1 komentarz:

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego kawałka świata. Jest mi niezmiernie miło za pozostawienie przez Ciebie śladu po sobie w postaci komentarza.