sobota, 22 czerwca 2013

Posted by showmemagic On 16:27
Chociaż moja będzie tylko przez chwilę, bo jej przeznaczeniem jet powędrować w ręce Taty w ramach prezentu na Dzień Ojca :). Na jej tworzeniu upłynął mi wczorajszy wieczór i kawałek dzisiejszego poranka i chociaż mogłaby mieć bardziej proste ściany, to jestem całkiem zadowolona z efektów. Gdyby ktoś się zastanawiał, czemu ulepiłam Tacie niebieską budkę, to śpieszę z wytłumaczeniem, iż jest to środek transportu serialowego Doctora Who. Po tym, jak sama zakochałam się w tym serialu, uznałam, że Tacie, ze względu na upodobania, również powinien się spodobać. I trafiłam w dziesiątkę :).

 W skrócie serial opowiadam o kosmicie (całkiem urokliwym z resztą ;)), który podróżuje sobie w swojej niebieskiej budce policyjnej po różnych wymiarach, wszechświatach i różnych czasach. Najczęściej ratuje też Ziemię przed zniszczeniem przez... innych kosmitów ;). Niedawno zakończyła się emisja siódmego sezonu, a jakoś na jesień szykuje się odcinek specjalny z okazji 50.-lecia serialu. A poniżej zdjęcie tego, co ulepiłam:
1 komentarz:

  1. Jest rewelacyjna, moja druga połówka byłabym wniebowzięta jakby zobaczyła coś takiego. Twój tata na pewno też bardzo zadowolony :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za odwiedzenie mojego kawałka świata. Jest mi niezmiernie miło za pozostawienie przez Ciebie śladu po sobie w postaci komentarza.